Firma

Początek działalności naszej firmy przypada na rok 2000, a jako Sp. z o.o. funkcjonujemy od roku 2003. Firma RADEX-STAL Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem wyrobów płaskich będąc jednym z największych producentów i dystrybutorów produktów z blach powlekanych. Specjalizujemy się w produkcji kształtowników, arkuszy, taśm i elementów giętych. Nasz asortyment oferujemy do sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą (Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Mołdawia).

Od początku naszego funkcjonowania konsekwentnie dążymy do jak najlepszych rozwiązań, systematycznie rozwijamy i unowocześniamy park maszynowy, poszerzamy asortyment. Nasze wieloletnie doświadczenie, współpraca z największymi producentami stali, nieustanne doskonalenie i dbałość o jakość produktów i serwisu, pozwalają nam cieszyć się zaufaniem i sympatią coraz większego grona zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą z zakresu blach, produkcji profili stalowych, arkuszy, taśm oraz parapetów i innych elementów giętych.