Kontakt

Radex-Stal Sp. z o.o.

ul. Zachodnia 71

42-600 Tarnowskie Góry

Biuro i zakład produkcyjny:

ul. Bernardyńska 1

41-902 Bytom

tel.: 32 283 69 00

fax: 32 283 69 03

e-mail: radex@radex-stal.pl

REGON: 278096705

NIP: 6452312586

KRS: 0000192264

Sekretariat

 

Renata Bochenek

tel.: 32 283 69 00

fax: 32 283 69 01

e-mail: sekretariat1@radex-stal.pl

Dział Handlowy

 

Andrzej Kachelski

Dyrektor Handlowy

tel.: 32 283 69 09

fax: 32 283 69 03

tel. kom.: 605 840 726

e-mail: a.kachelski@radex-stal.pl

 

Katarzyna Kowalska

Specjalista ds. handlu

tel.: 32 283 69 11

fax: 32 283 69 03

tel. kom.: 603 221 403

e-mail: k.kowalska@radex-stal.pl

 

Janusz Jarzmik

Specjalista ds. handlu

tel. kom.: 695 950 403

e-mail: j.jarzmik@radex-stal.pl

 

Krzysztof Krzywonos

Specjalista ds. handlu

tel.: 32 283 69 02

fax: 32 283 69 03

tel. kom.: 668 417 681

e-mail: k.krzywonos@radex-stal.pl

Dział Produkcji

 

Andrzej Smyk

Kierownik Działu Produkcji Profili

tel.: 32 283 69 05

fax: 32 283 69 03

tel. kom.: 697 109 603

e-mail: a.smyk@radex-stal.pl

 

Andrzej Czubak

Kierownik Serwisu Stalowego

tel.: 32 283 69 06

fax: 32 283 69 01

tel. kom.: 691 015 683

e-mail: a.czubak@radex-stal.pl

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

 

Wiadomość

 

Verification

  • Logged in as . Verification not required.

*Pola oznaczone gwiazdką wymagane

Mapa dojazdu
Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies znajdziesz na stronach producenta Twojej przeglądarki www. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies.